cs

SPRÁVA PRONÁJMŮ

Pronájem přetváříme v rentu bez starostí.

Pokud vlastníte nemovitost, kterou byste rádi pronajímali, ale nemáte potřebné zkušenosti, obáváte se souvisejících rizik nebo na to jen nemáte čas, jste na správné adrese.

Jsme profesionálové v oblasti pronájmů a správy nemovitostí. Postaráme se o vše a Vy si můžete užívat stabilního příjmu. Garantujeme Vám péči a zachování dobrého stavu nemovitosti. Dále ale i nájemné nejen v období, kdy je nemovitost neobsazená ale i v případě, kdyby nájemník přestal platit.

Precizní péče o nemovitost

Pravidelná kontrola a údržba


Absolutně bez starostí

Naše služba je na klíč. Klient se o nic nestará.


Jistota kvalitní investice

Čísla jsou důležitá, staráme se i o ně. 


Nemovitost klienta je u nás v těch nejlepších rukou. Pravidelně ji navštěvujeme, udržujeme ji v perfektní kondici a zasíláme elektronický report, aby měl klient možnost ujistit se, že je o ni dobře postaráno. 

Uvědomujeme si naši úlohu i fakt, že klient očekává maximální komfort a opravdu žádné starosti. Při práci na to myslíme a držíme si velmi vysoký standard služeb bez sebemenšího zatěžování našich vytížených klientů. 

Každá investice stojí na číslech a proto se nestaráme jen o klienta, nemovitost ale i o dobrá čísla. Garantujeme pravidelné nájemné i při neobsazené nemovitosti. Řešíme i pojištění, opravy, vyúčtování energií a pomůžeme i s daňovým přiznáním.


NABÍDKA PRESTIŽNÍCH PRONÁJMŮ

Pokud máte vysoké nároky, najít dobrý byt ve vysněné lokalitě není jednoduché.

Nemovitosti v našem vlastnictví i správě inzerujeme na předních realitních portálech. Pokud již delší dobu hledáte rezidenční bydlení v konkrétní lokalitě centra Prahy a nenašli jste relevantní nabídku, napište nám - pomůžeme s vyhledáním vysněného bytu i Vám.

E-mail: info@desirerent.cz


DOKONALÝ NÁJEMNÍK

Výhodnější pronájem bez starostí

Naše společnost je strategickým partnerem oblíbené služby Dokonalý nájemník, která se zaměřuje na správu pronájmů nejen v Praze ale i v okolních městech.

Web: www.dokonalynajemnik.cz


FLATINO

Spojení realit, marketingu a technologií

Naše sesterská realitní agentura 21. století, která nad konkurencí vyniká moderním a inovativním přístupem. Její certifikovaní makléři prodají Vaší nemovitost za nejvyšší možnou cenu.

Web: www.flatino.cz